Barış Aytaç - Halis Aytaç
 

Aytaç Oto Dizayn San. Dış Tic. LTD. ŞTİ.

Değerli Müşterilerimiz;

Firmamız 1974 yılında Halis AYTAÇ tarafından otomotiv sektöründe faaliyetlerine başlamıştır. Daha sonra 1997 yılında panelvan, hafif ticari araç ve minibüs tipi araçların piyasaya çıkması ile oluşan panelvandan minibüse dönüşüm (yani oto iç ve dış dizayn ) sektörüyle faaliyetlerini genişletmiştir.

         AYTAÇ OTO DİZAYN 1997 yılında başlayıp bugüne kadar kendi bünyesinde bulundurduğu ve sürekli geliştirdiği VİP araç tasarımları, minibüs koltukları imalatı, personel ve turizm tipi araç dönüşümleri, koltuk ve iç döşeme uygulamaları, deri döşeme, mesleğinize uygun panelvan iç kaplama, raf ve askılık uygulamaları ile ayrıca aracınızın iç ve dış görünümüne renk katacak tüm krom aksesuar çeşitleriyle siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.AYTAÇ OTO DİZAYN bunların yanında yılların da vermiş olduğu deneyim, tecrübe ve kalite anlayışı ile sektörün öncü kuruluşlarından biri olmuştur.

Aynı zamanda firmamız tarafından sektörümüzün kullanmış olduğu ürünlerin toptan ve perakende satışı yapılmaktadır. Toptan satışlarımızdaki uygunluğumuz ürün kalitesi ve çeşitliliği ile aracınıza yapmış olduğumuz uygulamalardaki itina, kusursuz işçilik ve montaj kalitesi tercih edilme sebeplerimizdendir.

          Müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmeti prensip edinen firmamız geniş ürün yelpazesi ve tecrübeli kadrosuyla aracınızın ihtiyacı olan tüm ürün ve uygulamaları anında hizmetinize sunmaktadır.

Bilmenizi isteriz ki SİZİN MEMNUNUYİTENİZ BİZİM MEMNUNİYETİMİZDİR.

Saygılarımla
Barış Aytaç​